Püsiannetus või ühekordne toetus meie kodulehe kaudu

Oleme väga tänulikud iga toetuse eest – nii igakuise annetuse kui ühekordse abi eest. Meid on võimalik toetada kodulehel oleva annetamisvormi kaudu või tehes ülekande otse MTÜ Tagasi kooli arveldusarvele EE842200221063078706.

Ettevõtte jaoks on annetus tulumaksusoodustusega, mis moodustab kuni 10% eelmise majandusaasta kasumist või 3% jooksva kalendriaasta sotsiaalmaksuga maksustatavast palgafondist – täpselt nii nagu Sinu ettevõttele sobib.

Tule meie pikaajaliseks toetajaks

Sinu ettevõtte jagab meiega samu väärtusi ning soovib panustada haridusse ja noorte arengusse? Võta meiega ühendust ning arutame potentsiaalset partnerlust lähemalt.

Pro bono

Toeta meid oma teenuste või toodetega. Oleme eriti tänulikud, kui soovid meid aidata IT-arenduse või kommunikatsioonitegevustega, kuid oleme avatud ka kõigile teistele toredatele pakkumistele.

Anneta oma aega

Tule tutvusta lastele ja noortele oma valdkonda ja organisatsiooni – kutsu õpilased enda organisatsiooni õppekäigule või innusta oma töötajaid jagama õpilastele kogemusi külalistundide või töövarjutamiste näol. Koos saame tagada selle, et Eestis kasvavad eneseteadlikud, ettevõtlikud ja rahatargad noored.

Soovid aidata õpilastel leida oma tee? Kirjuta meile meiliaadressil roberta@tulevikutegijad.ee või helista telefonil 5331 0510 ja räägime lähemalt!

Link kopeeritud